Úvod » Služby » Estetická dermatologie » Hydrolifting

Hydrolifting

Hydrolifting je metoda intenzivní hydratace pleti s okamžitě viditelným efektem. Toto ošetření pleť vypne, navrací jí pružnost a odstraňuje kruhy pod očima. Principem je aplikace směsi kyseliny hyaluronové do horních vrstev kůže ultratenkou jehlou při lokální anestezii krémem. Tato metoda je vhodná k prevenci stárnutí a k doplnění výživných látek u stárnoucí pleti.

Kyselina hylauronová je přirozenou součástí pokožky, která ji pomáhá udržet hydratovanou a pružnou, ale její obsah s věkem klesá. Pro znovuobnovení pružnosti pokožky používáme směs kyseliny hyaluronové, která se aplikuje pomocí drobných vpichů ultratenkou jehlou do horních vrstev kůže obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Aplikací kyseliny hyaluronové dochází k regeneraci kolagenních a elastických vláken, zlepšení napětí pleti a zvýšení její hydratace.

Ošetření se provádí s lokální anestezií kůže krémem a je téměř nebolestivé. Hydrolifting má okamžitý efekt a po aplikaci nedochází k vyřazení klienta z pracovního nebo společenského života. Po dokončení aplikace mohou být vidět pupínky, někdy drobné modřinky. Po dobu dvou týdnů od zákroku je nutné se chránit před slunečním zářením za pomoci ochranného krému. Vyhněte se také náhlým změnám teplot, například saunování. Make-up je možné aplikovat již další den.

Ošetření trvá 30 minut a pro dosažení zřetelně mladšího vzhledu kůže je vhodné ho opakovat dvakrát v intervalu jeden měsíc. Pro udržení dosaženého efektu se potom ošetření provádí jednou za 12 měsíců.

Cena: od 3500 Kč
(Cena za ošetření závisí na množství spotřebovaného materiálu.)

Hydrolifting - před a po

Aktuality

STORNO POPLATEK | Číst více »

DOVOLENÁ | Číst více »

Objednávání | Číst více »

Ordinační hodiny

Pondělí 08:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Úterý 08:00 – 11:00
(pro neobjednané pacienty)
11:00 - 12:00
(zákroky pro objednané pacienty)
Středa 08:00 – 12:00
13:00 – 18:00
(léčebná kosmetika)
Čtvrtek 07:00 – 12:00
13:00 – 15:00
Pátek 08:00 – 12:00
13:00 – 14:00
(zákroky pro objednané pacienty)

Ošetřujeme pacienty po předchozím objednání. Objednat se je možno telefonicky nebo přes internet.

Kde nás najdete?

Ordinace roku 2017
Ordinace roku 2016
Ordinace roku 2015
MUDr. Iveta Fremlová je odborník přispívající na portálu Plastická-chirurgie.info.
 

Ohodnoťte nás!

powered by Estheticon
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím