Úvod » Říkají o našich službách

Říkají o našich službách

Názory a reakce klientek na naše služby…

Nikdy v životě jsem si nemyslela, že uvidím svoji tvář bez červených rozšířených žilek. Již v mladším věku jsem se pokoušela toho zbavit pomocí laseru, ale po čtvrtém ošetření jsem to vzdala. Efekt nebyl žádný. Nyní mě paní doktorka Fremlová řekla jestli to nechci vyzkoušet jejím novým přístrojem. Zvažovala jsem to, protože jsem měla strach, ale překonala jsem ho a vyzkoušela. Hned po prvním ošetření jsem viděla zlepšení. Ve svých 57 letech jsem byla šťastná, že moje tvář může vypadat normálně. Nevím kolik ošetření budu absolvovat, ale jsem šťastná. Moc děkuji paní doktorce a její sestřičce. Co k tomu víc dodat, hlavně to musí každý dělat kvůli sobě a ne kvůli druhým. Potom má z toho obrovskou radost.

Adéla H. (Oskenovaný dopis)

Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky na karboxyterapii a jsem nadšená!!! „Zákrok“ byl bezbolestný, paní doktorka velmi milá a příjemná. Prováděla mně ho v 11.00 a jelikož jsem poté měla náročný den, domů jsem přijela až v 19.00 a když jsem se podívala do zrcadla, zjistila jsem, že mi zmizely kruhy pod očima!!! Super začátek, jediné, čeho lituji, je, že jsem se neodhodlala dřív!!! Už se těším na další návštěvy a na finální výsledek!!! Všem ženám v mém věku vřele doporučuji!!!!!

Jarmila D.

Paní doktorku a sestřičku mohu jen doporučit, perfektní přístup. Po mezoterapii je moje pleť hladší, vypnutější a vrásky méně viditelné. Doporučuji.

Monika V.

Doporučuji paní doktorku, jako jediná mi byla schopna pomoci. Téměř 20 let jsem bojovala s akné, kosmetička ani lékaři (a že jsem jich za ty roky vyzkoušela opravdu hodně) nepomohli. Když jsem viděla s jakým úspěšným výsledkem vyléčila bércový vřed mé mamince, neváhala jsem se také objednat. Ani jsem tomu nedávala moc šancí, ale akné mě zbavila během 3 měsíců. Po každém zákroku vypadám líp a líp. Jsem maximálně spokojená, moc jí děkuji za podporu a rozhodně jen a jen DOPORUČUJI!!!

Kateřina

K paní doktorce chodím již několik let na výplně vrásek a jsem vždy velmi spokojená jejím individuálním přístupem a vždy novým nápadem jak můj vzhled vylepšit. Díky ní vypadám stále dobře.

Helena Z.

Všichni říkají, že vypadám velmi dobře na svůj věk. Samozřejmě se nechlubím tím, že k Vám pravidelně chodím na výplně kyselinou hyaluronovou a mezoterapii. Pokud chcete vypadat dobře tak Vám vřele výplně vrásek doporučuji.

Anna N.

Dobrý den, dlouhá léta bojuji s nadměrným výpadem vlasů a nyní bych Vám chtěla poděkovat za Vámi doporučený a provedený zákrok Plazmaterapie , kterou jste mi aplikovala do mé prořídlé kštice . Již po dvou aplikacích mám nádherné podrůstky. Vřele tuto metodu doporučuji všem, kteří mají podobné problémy.

Marie K.

Dobrý den, se zákrokem jsem byla velice spokojená. Žádná jizvička, rychlé uzdravení. Není co dodat. Určitě bych ho doporučila i ostatním. S pozdravem a pěkný den přeji.

Ilona V.

Po nemoci s pásovým oparem v obličeji mi na nose zůstala viditelná jizva. Metodou plasmoterapie s kombinací kolegenem a výplní kys. hyalur. se jizva zmenšila a použitím této metody v ostatní části obličeje se pleť projasnila a omladila. Mohu tuto metodu jen doporučit.

Vlaďka K.

Moje proměna z ošklivého káčátka se stala vznešená labuť a to díky léčebné kosmetice. Zázrak , který jsem vyzkoušela na své citlivé pleti s mnohačetnými rozšířenými žilky na tvářích.Od mládí nesnesla moje pleť žádnou běžnou kosmetiku.Řasenka koupena v obchodě byla tabu . Odlíčení běžnou kosmetikou Problém. Laserové ošetření nepřichází v úvahu. Nyní jsem konečně šťastná , že se můžu bez problémů nalíčit i odlíčit. Za vše vděčím sestřičce Marii Konrádové a paní doktorce Ivetě Fremlové. No prostě díky !!!

Adéla H

Další recenze na webu Plasticka-chirurgie.info

Aktuality

STORNO POPLATEK | Číst více »

Objednávání | Číst více »

Ordinační hodiny

Pondělí 08:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Úterý 08:00 – 11:00
(pro neobjednané pacienty)
11:00 - 12:00
(zákroky pro objednané pacienty)
Středa 08:00 – 12:00
13:00 – 18:00
(léčebná kosmetika)
Čtvrtek 07:00 – 12:00
13:00 – 15:00
Pátek 08:00 – 12:00
13:00 – 14:00
(zákroky pro objednané pacienty)

Ošetřujeme pacienty po předchozím objednání. Objednat se je možno telefonicky nebo přes internet.

Kde nás najdete?

Ordinace roku 2017
Ordinace roku 2016
Ordinace roku 2015
MUDr. Iveta Fremlová je odborník přispívající na portálu Plastická-chirurgie.info.
 

Ohodnoťte nás!

powered by Estheticon
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím