Úvod » Služby » Estetická dermatologie » Miniinvazivní blepharoplastika

Miniinvazivní blepharoplastika

Redukce vrásek očního okolí

Vrásky kolem očí jsou jedny z prvních se kterými se ženy musí vypořádávat. Redukce těchto vrásek pomocí zákroku vyžaduje specifičtější přístup lékaře, než na pokožce v jiných částech obličeje a lékař zde využívá jen moderních lékařských přístrojů se kterými lze bezpečně pracovat v očním okolí.

Zakoupili jsme pro Vás nově vyvinutý přístroj JETT PLASMA LIFT MEDICAL. Tento přístroj využívá stejnosměrného elektrického proudu a jeho prostřednictvím vyrábí paprsek plasmy, jež je následně využíván ke kontrolovanému zákroku na Vaší pokožce. Dosáhneme tak omlazení pleti v oblasti očních partií, bez nutnosti použití skalpelu a také v místech, kde skalpelem řešit nelze.

Zákrok nevyžaduje ze strany klienta žádné přípravy, miniinvazivní zákrok trvá v případě horního i dolního víčka přibližně čtyřiceti minut u obou očí. Následně po zákroku může klient již odejít domů. Během prvních tří dnů dochází k tvorbě stroupků, které se postupně odloupnou a ihned vidíte omlazenou pokožku a redukci vrásek. Po cca sedmi dnech je již zákrok pod běžně používaným make-upem neznatelný. Během následujících dvou měsíců se výsledky nadále viditelně projevují. Do týdne po zákroku už lze používat make-up a zároveň tak chránit nově se tvořící buňky omlazené pleti proti slunečnímu záření.

Miniinvazivní blepharoplastika je zákrok při kterém lékař cíleně na konkrétním místě odstraní staré, deformované kožní buňky a umožní tak tvorbě nových, bez poškození okolní tkáně, tímto úkonem zároveň nastimuluje vlastní tvorbu podkožního kolagenu a dochází k přepolování náboje povrchu buněk. Celkového, požadovaného efektu je dosaženo po dvou až třech měsících v závislosti na typu pleti. Tento zákrok dokáže stimulovat a omladit pleť na dobu přibližně čtyř let.

Miniinvazivní blepharoplastika
 
 

Aktuality

STORNO POPLATEK | Číst více »

Objednávání | Číst více »

Ordinační hodiny

Pondělí 08:00 – 12:00
13:00 – 17:00
Úterý 08:00 – 11:00
(pro neobjednané pacienty)
11:00 - 12:00
(zákroky pro objednané pacienty)
Středa 08:00 – 12:00
13:00 – 18:00
(léčebná kosmetika)
Čtvrtek 07:00 – 12:00
13:00 – 15:00
Pátek 08:00 – 12:00
13:00 – 14:00
(zákroky pro objednané pacienty)

Ošetřujeme pacienty po předchozím objednání. Objednat se je možno telefonicky nebo přes internet.

Kde nás najdete?

Ordinace roku 2017
Ordinace roku 2016
Ordinace roku 2015
MUDr. Iveta Fremlová je odborník přispívající na portálu Plastická-chirurgie.info.
 

Ohodnoťte nás!

powered by Estheticon
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím